Za studijním oborem do naší školy

Za studijním oborem do naší školy

23.03.2022
Návštěva MŠ a ZŠ Supíkovice ve Střední škole řemesel a Odborném učilišti Lipová - lázně.

Během zimy k nám zavítali v rámci projektu žáci MŠ a ZŠ Supíkovice. Zajímali se o všechny naše studijní obory.

Žáci se mohli podívat do oborů, které na škole máme, ale nejvíce je zaujal obor stravovací a ubytovací služby, kde jsme se s nimi pustili do přípravy domácích nudlí, salátů a kanapek. Děti byly různých věkových kategorií, ale můžeme říci, že byly velmi šikovné a příprava jim šla dobře od ruky. Vše, co si děti připravily, si mohly odnést s sebou domů, aby se mohly pochlubit svými výrobky nebo ochutnat přímo na místě.

Doufáme, že tento zážitek byl pro děti přínosem a budou ho moci využít v dalším rozhodování k jejich povolání. Budeme se těšit na další setkání, ať s těmito či jinými žáky i školami a jsme rádi, že můžeme ukázat a i takto podpořit práci našich žáků a vzdělání do budoucna.

Učitelky odborného výcviku: Bc. Bašná, Bukáčková, Plšková