Naše škola

STŘEDNÍ ŠKOLA ŘEMESEL

A ODBORNÉ UČILIŠTĚ LIPOVÁ - LÁZNĚ

Naše škola je umístěna v klidném přírodním prostředí s bezbariérovým přístupem a dobrou dopravní dostupností - do 5ti minut chůze na vlakové nádraží i k autobusovým zastávkám.

Studium je denní a je určeno žákům, kteří splnili povinnou školní docházku. Pro přijetí ke studiu je potřebné vyjádření lékaře. Studium je vhodné i pro žáky zdravotně postižené. Žáci ze sociokulturně znevýhodněného prostředí mají možnost získat příspěvek na ubytování, stravné a dopravu. Škola vyplácí stipendia pro podporu technických a řemeslných oborů vzdělání.

Událo se
0%
Světluška
9. září 2020 proběhla letošní celostátní sbírka pro osoby se zrakovým znevýhodněním.
Pavel Pařízek vložil článek 30.09.2020
Lyžařský kurz
Ve dnech 1. - 6. 3. 2020 se vybraní žáci OU a PrŠ v Lipové-lázních zúčastnili lyžařského kurzu ve SKI AREÁLU KAREŠ v Koutech nad Desnou. Náplní kurzu byl výcvik na sjezdových lyžích a několik žáků se zdokonalovalo i v jízdě na snowboardu.
Michala Macečková vložila článek 10.03.2020
V síti
Prevence rizikového chování žáků - bezpečné chování na internetu
Věra Bartošová vložila článek 03.03.2020
Masopust 2020
Masopustní veselice veselá je převelice…
Věra Bartošová vložila článek 26.02.2020
Terapeutický den
Netradiční předávání pololetního hodnocení zažili naši žáci ve čtvrtek 30. ledna, kdy pro ně bylo připraveno terapeutické dopoledne. Žáci po skupinách procházeli jednotlivá stanoviště a mohli si vyzkoušet různé relaxační techniky.
Dana Fedorová vložil článek 25.02.2020