Blacksphere festival 2022 v Tančírně
 Místo akce
Tančírna v Račím údolí
118 / 118, 79070 Javorník, Jeseník, Olomoucký kraj, Česko

Blacksphere festival 2022 v Tančírně

Od 24.06.2022 00:00 do 26.06.2022 23:45 hod.
Tančírna v Račím údolí, Javorník | Mapa
Zveme Vás do Tančírny na multimediální festival jenž spojuje všechny formy kultury v okouzlujícím údolí nedaleko polských hranic na Javornicku.  Čekají Vás vizuální a obsahové jednohubky z oblasti filmu, divadla, hudby, umění a literatury, doprovázené panely s hosty z oboru.  To vše v téměř mystickém, přírodně ohraničeném Račím údolí, jehož rozloha nám dovoluje pouze omezenou kapacitu 400 diváků, zážitek to bude tedy komorní a dostanete se do těsné blízkosti s tvůrci, umělci a performery.  S nákupem lístků tedy neotálejte.  Vstupenky zde: goout.net/cs/blacksphere-2022/szdeldt  Václav Marhoul  Tomáš Vorel  Jan Plouhar  Pavel Šimčík  Lukáš Příkazký  Anita Krausová  Bratři  Katastr  Monika Načeva   Markéta Pilátová  Miss Petty & další.

Zveme Vás na multimediální festival jenž spojuje všechny formy kultury v okouzlujícím údolí nedaleko polských hranic na Javornicku. 

Čekají Vás vizuální a obsahové jednohubky z oblasti filmu, divadla, hudby, umění a literatury, doprovázené panely s hosty z oboru. 

To vše v téměř mystickém, přírodně ohraničeném Račím údolí, jehož rozloha nám dovoluje pouze omezenou kapacitu 400 diváků, zážitek to bude tedy komorní a dostanete se do těsné blízkosti s tvůrci, umělci a performery. 

S nákupem lístků tedy neotálejte. 

Vstupenky zde:

goout.net/cs/blacksphere-2022/szdeldt

???? Václav Marhoul ???? Tomáš Vorel ???? Jan Plouhar ???? Pavel Šimčík ???? Lukáš Příkazký ???? Anita Krausová ???? Bratři ???? Katastr ???? Monika Načeva  ???? Markéta Pilátová ???? Miss Petty & další.

Programové sekce:

● Film Blacksphere - přehlídka soutěžních filmů
● Theatre Blacksphere - slavnost českého divadla v pohraničí
● Sound Blacksphere - hudební hostina
● Interview Blacksphere - rozpravy a panely s hosty z branže
● Clever Blacksphere - edukace především
● Book Blacksphere - literatury a literárních talentů není nikdy dost
● Gallery Blacksphere - co by byl festival bez uměleckých instalací?!

???? SAVE THE DATE ????

Jednotlivé programové sekce budeme postupně představovat zde, na naší stránce a www.openair.blacksphere.one ????

◖◖◖◖◖◖ ENGLISH ◗◗◗◗◗◗

This is a kind invitation to a multimedia festival that brings together all forms of culture in a charming valley near the Polish border in the Javornice region.

Visual and content canapés, experiences and encounters from the fields of film, theater, music, art and literature await you, accompanied by panels with guests from the field, shall be provided. 

All of this in the nearly mystical, naturally bordered Račí Valley, the area which surroundings allows us only a limited number of 400 spectators. Therefore, the experience will be intimate and you will get to see the creators, artists and performers closer than ever. 

???? Václav Marhoul ???? Tomáš Vorel ???? Jan Plouhar ???? Pavel Šimčík ???? Lukáš Příkazký ???? Anita Krausová ???? Bratři ???? Katastr ???? Monika Načeva  ???? Markéta Pilátová ???? Miss Petty & many more. 

● Blacksphere Film - a competition film spectacle
● Theater Blacksphere - a celebration of Czech theater in Sudetenland
● Sound Blacksphere - a musical banquet
● Blacksphere Interview - discussions and panels with guests from the industry
● Clever Blacksphere - education first
● Book Blacksphere - there is never enough literature and literary talent
● Gallery Blacksphere - what would a festival be without art installations ?!

???? SAVE THE DATE ????

We will gradually list the program sections and other guests here, on our FB page and on ????www.openair.blacksphere.one

Kultura a události z celého Jesenicka na jednom místě