Naše školní jídelna

Naše školní jídelna

V naší škole se vyučuje obor Stravovací a ubytovací služby. Odborný výcvik žáci 1. - 3. ročníků absolvují v naší stravovně pod vedením učitelů odborného výcviku. Pro Domov mládeže připravují snídaně, přesnídávky, obědy, odpolední svačiny, večeře a druhé večeře včetně zajištění pitného režimu. Pro žáky, kteří dojíždějí, chystají přesnídávky a obědy i s pitným režimem. Pro zaměstnance Odborného učiliště a Praktické školy zajišťují závodní stravování.

V rámci odborného výcviku se žáci učí připravovat pokrmy tradičními způsoby podle kuchařských receptur. Jídelní lístek je sestavován na základě dodržování spotřebního koše sledovaných potravin. Žáci oboru Zahradnická výroba pro nás pěstují různé druhy bylinek na dochucení pokrmů.

Ceník stravy pro školní rok 2020 / 2021

snídaně 13,- Kč
přesnídávka (ubytovaní) 10,- Kč
přesnídávka (dojíždějící) 11,- Kč
oběd 30,- Kč
svačina 7,- Kč
večeře 21,- Kč
2. večeře 9,- Kč
celodenní strava pro ubytované 90,- Kč

Michaela Stiskalová
vedoucí jídelny

Fotografie
školní jídelna
školní jídelna
dsc03797.jpg
Ke stažení