Naše školní jídelna

 

V naší škole se vyučuje obor Stravovací a ubytovací služby. Odborný výcvik žáci 1. - 3. ročníků absolvují v naší stravovně pod vedením učitelů odborného výcviku. Pro Domov mládeže připravují snídaně, přesnídávky, obědy, odpolední svačiny, večeře a druhé večeře včetně zajištění pitného režimu. Pro žáky, kteří dojíždějí, chystají přesnídávky a obědy i s pitným režimem. Pro zaměstnance Střední školy řemesel a Odborného učiliště zajišťují závodní stravování.

V rámci odborného výcviku se žáci učí připravovat pokrmy tradičními způsoby podle kuchařských receptur. Jídelní lístek je sestavován na základě dodržování spotřebního koše sledovaných potravin. Žáci oboru Zahradnická výroba pro nás pěstují různé druhy bylinek na dochucení pokrmů.

Ceník stravy pro školní rok 2023 / 2024

 

snídaně 16,- Kč
přesnídávka (ubytovaní) 16,- Kč
přesnídávka (dojíždějící) 18,- Kč
oběd 41,- Kč
svačina 12,- Kč
večeře 28,- Kč
2. večeře 12,- Kč
celodenní strava pro ubytované 125,- Kč

Michaela Stiskalová
vedoucí jídelny

Fotografie
školní jídelna
školní jídelna
dsc03797.jpg
Ke stažení