Strojírenské práce (23-51-E/01)

Tříletý obor vzdělání, který je rozdělen na 2 obory dle školních vzdělávacích programů:

Strojně montážní práce (automontážní práce)

Obor vzdělání Strojírenské práce (23-51-E/01) Školní vzdělávací program Strojně montážní práce (automontážní práce) Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Tříletý obor vzdělání vhodný pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Žáci se učí prakticky pracovat s kovovými i nek ... (více)

Zámečnické práce ve stavebnictví

Obor vzdělání Strojírenské práce (23-51-E/01) Školní vzdělávací program Zámečnické práce ve stavebnictví Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Tříletý obor vzdělání vhodný pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Žáci se učí prakticky pracovat s kovovými i nekovov ... (více)