Odborné učiliště

Odborné učiliště nabízí tříleté a dvouleté obory vzdělání, jejichž absolventi získají střední vzdělání s výučním listem. Studium na odborném učilišti je určené zejména pro žáky s lehkým mentálním postižením.

Absolventi odborného učiliště jsou připraveni pro výkon povolání odpovídajících příslušnému učebnímu oboru.

Další odkazy
Malířské a natěračské práce (36-57-E/01)

Malířské a natěračské práce (36-57-E/01)

Školní vzdělávací program Malířské, lakýrnické a natěračské práce Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Tříletý obor vzdělání pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Učíme malování, tapetování a provádění povrchové úpravy kovových i nekovových materiálů. Výu ... (více)

Pečovatelské služby (75-41-E/01)

Pečovatelské služby (75-41-E/01)

Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Tříletý obor vzdělání pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Uplatnění absolventa Absolvent se uplatní jako pracovník sociálních služeb v ambulantních nebo pobytových zařízeních a v terénních službách, zejména při poskytování ... (více)

Stravovací a ubytovací služby (65-51-E/01)

Stravovací a ubytovací služby (65-51-E/01)

Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Tříletý obor vzdělání pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Uplatnění absolventa Absolvent se uplatní ve stravovacích službách při výrobě pokrmů jako kuchař, dále například v provozovnách rychlého občerstvení při přípravě p ... (více)

Truhlářská a čalounická výroba (33-56-E/01)

Truhlářská a čalounická výroba (33-56-E/01)

Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Tříletý obor vzdělání pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Uplatnění absolventa Absolvent se uplatní zejména v odvětví dřevozpracující výroby, především v truhlářské výrobě, může se také uplatnit při zhotovování truhlá ... (více)

Zednické práce (36-67-E/01)

Zednické práce (36-67-E/01)

Školní vzdělávací program Zhotovitel zateplovacích systémů Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Tříletý obor vzdělání pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Učíme veškeré zednické a betonářské práce potřebné při výstavbě budov, zateplovací práce opláštění bu ... (více)

Práce ve stravování (65-51-E/02)

Práce ve stravování (65-51-E/02)

Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Dvouletý obor vzdělání pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Uplatnění absolventa Absolvent ŠVP se uplatní pro činnosti v provozovnách veřejného stravování na úseku výroby, expedice pokrmů a při pomocných činnostech souvisejících ... (více)

Provozní služby (69-54-E/01)

Provozní služby (69-54-E/01)

Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Dvouletý obor vzdělání pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Obor se zaměřuje na práci, kdy se žáci učí prakticky provádět úklidy v ubytovacích zařízeních, kancelářích, veřejných prostorách, v sociálních a zdravotnických zařízen ... (více)

Zahradnická výroba (41-52-E/02)

Zahradnická výroba (41-52-E/02)

Druh studia: střední vzdělání s výučním listem Dvouletý obor vzdělání pro chlapce i dívky, ukončený závěrečnými zkouškami s vysvědčením o závěrečné zkoušce a výučním listem. Žák oboru Zahradnická výroba je připraven pro výkon jednoduchých pracovních činností v oblasti rozmnožování, pěstování a ochrany zeleniny, květin a sadovnických výpěstků. ... (více)